Ribbon Epson S015329, negru, pentru Epson FX-890
| Culoare ribbon | Negru |
|---|---|
| Culoare toner | Black |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Dot matrix |
| Pallet length (UK) | 120 cm |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Print head | 9-pin |
| Master (outer) case length | 600 mm |
| Products per pallet | 2000 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 2000 pc(s) |
| Compatibility | – FX-890IIN – FX-890II – FX-890A – Epson FX-890 |
| Print yield | 7500000 characters |
| Master (outer) case gross weight | 14.2 g |
| Master (outer) case width | 345 mm |
| Master (outer) case height | 415 mm |
| Pallet gross height | 2.05 m |
| Products per pallet layer | 400 pc(s) |
| Products per pallet layer (UK) | 500 pc(s) |
| Pallet height (UK) | 2.05 m |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.