TP-Link AC1200+AV1000 Sistem Mesh Wi-Fi, DECO P9(3-PACK); Caracteristici wireless: Standarde Wireless: IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz; Frecvență: 2.4GHz and 5GHz; Rată de Semnal: 867Mbps at 5GHz, 300Mbps at 2.4GHz; Caracteristici Hardware: Porturi: 2* LAN/WAN Gigabit Ethernet Ports,2* internal antennas per Deco unit; Alimentare 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Routere Wireless
TP-Link AC1200+AV1000 Sistem Mesh Wi-Fi, DECO P9(3-PACK); Caracteristici wireless:
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.857,99lei
Stoc epuizat
| Segment | Consumer |
|---|---|
| Portabil | Nu |
| Tehnologie | WiFi 5 |
| Tip Antena | Interna |
| Porturi | Gigabit |
| Suport SIM | Nu |
| Compatibil Mesh | Da |
| Numar Porturi | 2 |
| Interfata | RJ-45 |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Port forwarding | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Guest access | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Antennas quantity | 2 |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| MIMO | Yes |
| BeamForming | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet cable | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| WLAN data transfer rate (first band) | 300 Mbit/s |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 1 |
| Parental control | Yes |
| Number of guest networks (5 GHz) | 1 |
| WLAN data transfer rate (second band) | 867 Mbit/s |
| Firewall security | SPI |
| Dynamic IP | Yes |
| Static IP | Yes |
| Number of products included | 3 pc(s) |
| Number of units included | 3 pc(s) |
| WLAN data transfer rate (max) | 1167 Mbit/s |
| IGMP proxy | Yes |
| AC adapter input current | 0.5 A |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.