TP-Link AX1800 whole home mesh Wi-Fi 6 System, Deco X20(2-pack); Wireless Standards: IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4GHz, Signal Rate: 575 Mbps on 2.4GHz, 1200 Mbps on 5GHz, 1024QAM on 2.4GHz and 5GHz, 2 X 10/100/1000 Mbps RJ45 ports, Working Mode: Router, Access Point, 4 internal omni-directional antennas.
Routere Wireless
TP-Link AX1800 whole home mesh Wi-Fi 6 System, Deco X20(2-pack);
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
10 în stoc
1.612,99lei
10 în stoc
| Segment | Consumer |
|---|---|
| Portabil | Nu |
| Tehnologie | WiFi 6 |
| Tip Antena | Interna |
| Porturi | Gigabit |
| Suport SIM | Nu |
| Compatibil Mesh | Da |
| Numar Porturi | 2 |
| Interfata | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Guest access | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Antennas quantity | 4 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet cable | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 1 |
| Parental control | Yes |
| Number of guest networks (5 GHz) | 1 |
| WLAN data transfer rate (first band) | 1201 Mbit/s |
| Firewall security | SPI |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Number of units included | 2 pc(s) |
| AC adapter output current | 1 A |
| WLAN data transfer rate (max) | 1775 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 574 Mbit/s |
| Transmit power | FCC: <30 dBm, CE: <20 dBm (2.4 GHz), <23 dBm (5 GHz) |
| AC adapter input current | 0.4 A |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.