TP-Link AX3000 whole home mesh Wi-Fi 6 System, Deco X60(2-pack); Standarde Wireless: IEEE 802.11 ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 ax/n/g/b 2.4 GHz, 2 LAN/WAN Gigabit Ethernet Ports, Qualcomm 1 GHz Quad-core CPU, 4 internal antennas per Deco unit, 2402 Mbps (5 GHz), 574 Mbps (2.4 GHz).
Routere Wireless
TP-Link AX3000 whole home mesh Wi-Fi 6 System, Deco X60(2-pack);
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
1 în stoc
2.314,98lei
1 în stoc
| Segment | Consumer |
|---|---|
| Portabil | Nu |
| Tehnologie | WiFi 6 |
| Tip Antena | Interna |
| Porturi | Gigabit |
| Suport SIM | Nu |
| Compatibil Mesh | Da |
| Numar Porturi | 2 |
| Interfata | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (first band) | 574 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 2402 Mbit/s |
| Port forwarding | Yes |
| Guest access | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Antennas quantity | 4 |
| Band steering | Yes |
| BeamForming | Yes |
| Ethernet cable | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 1 |
| Parental control | Yes |
| Number of guest networks (5 GHz) | 1 |
| Firewall security | SPI |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| AC adapter output current | 1.5 A |
| Dynamic IP | Yes |
| Static IP | Yes |
| Point-to-point protocol over Ethernet (PPPoE) | Yes |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Number of units included | 2 pc(s) |
| AC adapter input current | 0.8 A |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.