
Sandwich makere
Sandwich maker Heinner SM-2H700WH, placi detasabile anti-adezive, 2 tipuri de
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
Stoc epuizat
179,99lei
Stoc epuizat
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Capacitate | 2 sandwich-uri |
| Putere | 700W |
| Tip placi | Waffle |
| Indicator | Alimentare "Gata de folosire" |
| Greutate | 1.89 kg |
| Inaltime | 9.30 cm |
| Latime | 22.30 cm |
| Adancime | 22.90 cm |
Nu există recenzii încă.