Razer Iskur X – Ergonomic Gaming Chair
Scaune gaming
Razer Iskur X – Ergonomic Gaming Chair
Producator:
Razer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.536,99lei
Stoc epuizat
| Tip spatar | Ajustabil |
|---|---|
| Pernita cap | Nu |
| Pernita lombara | Nu |
| Material | Piele sintetica |
| Brate | Reglabile |
| Suport picioare | Nu |
| Armrest | Yes |
| Headrest | Yes |
| Gas lift class | 4 |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Maximum weight capacity | 13.6 kg |
| Armrest type | Hard armrest |
| Adjustable backrest | Yes |
| Adjustable armrest | Yes |
| Armrest adjustment type | 2D armrest |
| Wheel diameter | 6 cm |
| Seat colour | Black |
| Backrest colour | Black |
| Seat type | Padded seat |
| Backrest type | Padded backrest |
| Frame material | Metal, Plywood |
| Seat material | Cotton, Foam, Leatherette, Polyester |
| Backrest material | Cotton, Foam, Leatherette, Polyester |
| Adjustable headrest | No |
| Recommended user height | 170 cm |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.