| Detalii | |
| Serie |
Enki
|
| Material |
EPU Synthetic Leather
|
| Caracteristici | |
| Reglabil |
Da
|
| Greutate admisa |
135 kg max.
|
| Latime scaun |
54 cm
|
| Adancime scaun |
52.5 cm
|
| Inaltime spatar |
83.5 cm
|
| Tip spatar |
Reglabil
|
| Culoare |
Negru / Verde
|
Scaune gaming
Scaun Gaming Razer Gaming Chair ENKI X, negru
Producator:
Razer
Disponibilitate:
47 în stoc
2.188,99lei
47 în stoc
| Tip spatar | Ajustabil |
|---|---|
| Pernita cap | Nu |
| Pernita lombara | Nu |
| Material | Piele sintetica |
| Brate | Reglabile |
| Suport picioare | Nu |
| Tilt adjustment | Yes |
| Armrest | Yes |
| Gas lift class | 4 |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Maximum user weight | 136 kg |
| Frame colour | Black |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Minimum user height | 156.5 cm |
| Maximum user height | 194 cm |
| Base colour | Black |
| Frame material | Steel |
| Seat colour | Black, Green |
| Adjustable backrest | Yes |
| Backrest colour | Black, Green |
| Foam density | High density |
| Adjustable armrest | Yes |
| Armrest adjustment type | 2D armrest |
| Wheel material | Polyurethane (PU) |
| Wheel diameter | 6 cm |
| Height (max) | 136 cm |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.