TECH SPECS
| FREQUENCY RESPONSE | 45 Hz – 20 kHz |
|---|---|
| INPUT POWER | External Power Adapter |
| DRIVER SIZE – DIAMETERS (MM) |
|
| DRIVER TYPE | Full range drivers, tweeters drivers, passive radiator, and subwoofer driver |
| WEIGHT |
|
|---|---|
| TYPES |
|
| COMPATIBILITY |
|
| OTHERS |
|
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
2.144,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| FREQUENCY RESPONSE | 45 Hz – 20 kHz |
|---|---|
| INPUT POWER | External Power Adapter |
| DRIVER SIZE – DIAMETERS (MM) |
|
| DRIVER TYPE | Full range drivers, tweeters drivers, passive radiator, and subwoofer driver |
| WEIGHT |
|
|---|---|
| TYPES |
|
| COMPATIBILITY |
|
| OTHERS |
|
| Producator | RAZER |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Amplificator | Activ |
| Putere RMS | ≤10W |
| Bluetooth | Da |
| Optic | Nu |
| NFC | Nu |
| Telecomanda | Nu |
| Jack 3.5mm | Da |
| Tip sistem | 2.1 |
| Wireless | Nu |
| Utilizare | Soundbar |
Nu există recenzii încă.