Set Boxe Auto Akai TJ-60 60W 5″ 4-WAYS Coaxial
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Difuzor |
| Tip | Activ |
| Putere RMS | 120 W |
| Impedanta iesire | 4 Ω |
| Putere | 120 W |
| Diametru | 6 inch |
| Sensibilitate | 89 dB |
| Raspuns in frecventa | 65 – 20000 Hz |
Stoc epuizat
154,99lei
Stoc epuizat
Set Boxe Auto Akai TJ-60 60W 5″ 4-WAYS Coaxial
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Difuzor |
| Tip | Activ |
| Putere RMS | 120 W |
| Impedanta iesire | 4 Ω |
| Putere | 120 W |
| Diametru | 6 inch |
| Sensibilitate | 89 dB |
| Raspuns in frecventa | 65 – 20000 Hz |
| Producator | AKAI |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Amplificator | Pasiv |
| Putere RMS | 31-60W |
| Optic | Nu |
| Bluetooth | Nu |
| NFC | Nu |
| Telecomanda | Nu |
| Jack 3.5mm | Nu |
| Tip sistem | 2.0 |
| Wireless | Nu |
| Utilizare | Boxe auto |
Nu există recenzii încă.