| Design soundbar | Cu subwoofer |
| Subwoofer wireless | Nu |
| Numar canale | 2.1 |
| Putere | 70 W |
| Putere soundbar | 40 W |
| Putere subwoofer | 30 W |
| Culoare | Negru |
Sisteme audio
Soundbar AKAI ASB-6WSW, 2.1 canale, 70 W, Bluetooth, negru
Producator:
Akai
Disponibilitate:
1 în stoc
787,99lei
1 în stoc
| Producator | AKAI |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Amplificator | Activ |
| Putere RMS | 61-100W |
| Bluetooth | Da |
| Optic | Nu |
| NFC | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Jack 3.5mm | Da |
| Tip sistem | 2.1 |
| Wireless | Nu |
| Utilizare | TV / Home cinema |
Nu există recenzii încă.