| Design soundbar | Cu subwoofer |
| Subwoofer wireless | Da |
| Numar canale | 2.1 |
| Putere | 200 W |
| Culoare | Negru |
Stoc epuizat
809,99lei
Stoc epuizat
| Design soundbar | Cu subwoofer |
| Subwoofer wireless | Da |
| Numar canale | 2.1 |
| Putere | 200 W |
| Culoare | Negru |
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Amplificator | Activ |
| Bluetooth | Da |
| Optic | Nu |
| Putere RMS | 100 – 500W |
| Telecomanda | Da |
| Jack 3.5mm | Da |
| Tip sistem | 2.1 |
| Wireless | Da |
| NFC | N/A |
| Utilizare | TV / Home cinema |
Nu există recenzii încă.