SSD ADATA XPG Spectrix, 512GB, M.2 2280, PCI Express 3.0 x4 NVMe, 3D TLC, R/W speed 3500MBs/1900MBs
SSD-uri Interne
SSD ADATA XPG SPECTRIX S40G RGB, 512GB, NVMe, M.2
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
425,99lei
Stoc epuizat
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| ECC | Yes |
| Interfață SSD | PCI-E |
| Format SSD | M.2 |
| Capacitate SSD | 512GB |
| Recomandat Gaming | Da |
| Suport NVMe | Da |
| Iluminare led | Nu |
| Hardware encryption | Yes |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Interfata | PCI Express 3.0 x4 |
| Format | M.2 |
| NVMe version | 1.3 |
| Citire max | 3500 – 4000 MB/s |
| Capacitate | 512 GB |
| Random write (4KB) | 240000 IOPS |
| Random read (4KB) | 300000 IOPS |
| TBW rating | 320 |
| Scriere Max | 1500 – 2000 MB/s |
| Read speed | 3500 MB/s |
| Write speed | 1900 MB/s |
| Operating shock | 1500 G |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| Power consumption (average) | 0.33 W |
| Power consumption (standby) | 0.14 W |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.