SSD Emtec X150, 240GB, SATA 2.5, R/W speed 520MBs/5000MBs
SSD-uri Interne
SSD Emtec X150, 240GB, SATA 2.5, R/W speed 520MBs/5000MBs
Producator:
Emtec
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
113,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| ECC | Yes |
|---|---|
| Interfață SSD | SATA |
| Format SSD | 2.5" |
| Capacitate SSD | 240GB |
| NVMe | No |
| Hardware encryption | No |
| Interfata | SATA |
| Citire max | sub 1000 MB/s |
| Format | 2.5 inch |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| TRIM support | Yes |
| Capacitate | 240 GB |
| Scriere Max | 5000 – 6000 MB/s |
| SSD form factor | 2.5 |
| Write speed | 500 MB/s |
| Read speed | 520 MB/s |
| Producator | EMTEC |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.