SSD Goodram, CX400, 256GB, SATA 2.5″, Read/Write speed: 550/480 MB/s
SSD-uri Interne
SSD Goodram CX400, 256GB, 2.5'', SATA III
Producator:
Goodram
Disponibilitate:
Stoc epuizat
103,99lei
Stoc epuizat
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| Interfață SSD | SATA |
| Format SSD | 2.5" |
| Capacitate SSD | 256GB |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Suport NVMe | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| NVMe | No |
| Random read (4KB) | 65000 IOPS |
| Capacitate | 256 GB |
| Interfata | SATA |
| Citire max | sub 1000 MB/s |
| Format | 2.5 inch |
| Memory type | 3D TLC NAND |
| Scriere Max | 400 – 550 MB/s |
| TBW rating | 180 |
| SSD form factor | 2.5 |
| Read speed | 550 MB/s |
| Write speed | 480 MB/s |
| SSD capacity | 256 GB |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| Random write (4KB) | 61440 IOPS |
| Producator | GOODRAM |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.