SSD Kingston, 4096GB, SSD KC3000, M.2 2280,PCIe 4.0 NVMe,R/W speed:7000MBs/7000MBs
SSD-uri Interne
SSD Kingston SKC3000D/4096G, 4TB, M2 NVMe
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
100 în stoc
4.317,99lei
100 în stoc
| Producator | KINGSTON |
|---|---|
| Garantie | 60 |
| Bracket-3.5in | No |
| Interfață SSD | PCI-E |
| Format SSD | M.2 |
| Capacitate SSD | 4TB |
| Recomandat Gaming | Da |
| Suport NVMe | Da |
| Iluminare led | Nu |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory type | 3D TLC |
| Format | M.2 |
| Interfata | PCI Express 4.0 x4 |
| Random write (4KB) | 1000000 IOPS |
| Controller type | Phison E18 |
| Power consumption (idle) | 0.005 W |
| Cooling type | Heatsink |
| Power consumption (read) | 2.7 W |
| Random read (4KB) | 1000000 IOPS |
| Capacitate | 4 TB |
| TBW rating | 3200 |
| Power consumption (write) | 10.2 W |
| Citire max | 7000 – 8000 MB/s |
| Scriere Max | 6000 – 7000 MB/s |
| Power consumption (average) | 0.36 W |
| Read speed | 7000 MB/s |
| Write speed | 7000 MB/s |
Nu există recenzii încă.