SSD Samsung, 870 QVO, 2.5, 4TB, reads/writes 560MB/S/530MB/S
SSD-uri Interne
SSD Samsung 870 QVO, 4TB, 2.5", SATA III
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.316,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Bracket-3.5in | No |
| Interfață SSD | SATA |
| Format SSD | 2.5" |
| Capacitate SSD | 4TB |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Suport NVMe | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Operating voltage | 5 V |
| Hardware encryption | Yes |
| Random read (4KB) | 98000 IOPS |
| Interfata | SATA |
| Citire max | sub 1000 MB/s |
| Format | 2.5 inch |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| TRIM support | Yes |
| Memory type | V-NAND MLC |
| Random write (4KB) | 88000 IOPS |
| Capacitate | 4 TB |
| Scriere Max | 400 – 550 MB/s |
| SSD form factor | 2.5 |
| Power consumption (average) | 2.2 W |
| Read speed | 560 MB/s |
| Write speed | 530 MB/s |
Nu există recenzii încă.