SSD Samsung, 970 Evo Plus, retail, 250GB, NVMe M.2 2280 PCI-E, R/W speed: 3500/3300 MB/s
SSD-uri Interne
SSD Samsung 970 Evo Plus 250GB, NVMe, M.2 2280
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
318,99lei
Stoc epuizat
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| Interfață SSD | PCI-E |
| Format SSD | M.2 |
| Capacitate SSD | 250GB |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Suport NVMe | Da |
| Iluminare led | Nu |
| SSD form factor | M.2 |
| Hardware encryption | Yes |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Interfata | PCI Express 3.0 x4 |
| Format | M.2 |
| NVMe version | 1.3 |
| Citire max | 3500 – 4000 MB/s |
| Capacitate | 250 GB |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| TRIM support | Yes |
| Operating voltage | 3.3 V |
| Memory type | V-NAND MLC |
| Random write (4KB) | 550000 IOPS |
| Controller type | Samsung Phoenix |
| DevSlp (device sleep) support | Yes |
| Power consumption (idle) | 0.003 W |
| Launch date | 1/22/2019 |
| Random read (4KB) | 250000 IOPS |
| Scriere Max | 2000 – 2500 MB/s |
| Read speed | 3500 MB/s |
| Write speed | 2300 MB/s |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.