SSD Seagate FIRECUDA 530, 4TB, M.2-2280 with heatsink, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4, R/W speed: up to 7300/6900MB/s
SSD-uri Interne
SSD Seagate FIRECUDA 530, 4TB, M.2-2280 with heatsink, PCIe Gen4
Producator:
Seagate
Disponibilitate:
Stoc epuizat
8.981,00lei
Stoc epuizat
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| Interfață SSD | PCI-E |
| Format SSD | 2.5" |
| Capacitate SSD | 4TB |
| Recomandat Gaming | Da |
| Suport NVMe | Da |
| Iluminare led | Nu |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Memory type | 3D TLC |
| Format | M.2 |
| NVMe version | 1.4 |
| Interfata | PCI Express 4.0 x4 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Random write (4KB) | 1000000 IOPS |
| Controller type | Phison E18 |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Non-operating shock | 1500 G |
| TRIM support | Yes |
| Random read (4KB) | 1000000 IOPS |
| Capacitate | 4 TB |
| TBW rating | 5100 |
| Power consumption (idle) | 0.025 W |
| Pallet gross height | 70.6 cm |
| Pallet gross weight | 47.5 kg |
| Citire max | 7000 – 8000 MB/s |
| Scriere Max | 6000 – 7000 MB/s |
| Read speed | 7300 MB/s |
| Write speed | 6900 MB/s |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.