SSD WD, 240GB, Green, M.2, 6 Gb/s, 7mm, 2.5, R/W speed: up to 540MBs/465MBs
SSD-uri Interne
SSD WD, 240GB, Green, M.2, 6 Gb/s, 7mm, 2.5, R/W
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
252,99lei
Stoc epuizat
| Producator | WD |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Bracket-3.5in | No |
| Interfață SSD | PCI-E |
| Format SSD | M.2 |
| Capacitate SSD | 240GB |
| Recomandat Gaming | Da |
| Suport NVMe | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| NVMe | No |
| Hardware encryption | No |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| Format | M.2 |
| Interfata | SATA |
| Citire max | sub 1000 MB/s |
| Capacitate | 240 GB |
| Scriere Max | 400 – 550 MB/s |
| SSD form factor | 2.5 |
| Read speed | 545 MB/s |
Nu există recenzii încă.