SSD WD, 500GB, Black, M.2 2280, PCIe Gen3 8GB/s, R/W speed: 3400MBs/2500MBs
SSD-uri Interne
SSD WD Black 500GB, PCI Express 3.0, x4 M.2 2280
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
874,99lei
Stoc epuizat
| Interfață SSD | PCI-E |
|---|---|
| Format SSD | M.2 |
| Capacitate SSD | 500GB |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Suport NVMe | Da |
| Iluminare led | Nu |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Operating vibration | 5 G |
| Interfata | PCI Express 3.0 x4 |
| Format | M.2 |
| Capacitate | 500 GB |
| Citire max | 3500 – 4000 MB/s |
| Random read (4KB) | 410000 IOPS |
| Random write (4KB) | 330000 IOPS |
| TBW rating | 300 |
| Current | 2.8 A |
| Non-operating vibration | 4.9 G |
| Scriere Max | 2000 – 2500 MB/s |
| Read speed | 3400 MB/s |
| Write speed | 2500 MB/s |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.