SSD WD, BLACK SN750, 500GB, M.2 2280 PCI Express, R/W speed 3100/1600MB/s
SSD-uri Interne
SSD WD Black SN750, 500GB, NVMe, M.2
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.341,99lei
Stoc epuizat
| Producator | WD |
|---|---|
| Garantie | 60 |
| Bracket-3.5in | No |
| Interfață SSD | PCI-E |
| Format SSD | M.2 |
| Capacitate SSD | 500GB |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Suport NVMe | Da |
| Iluminare led | Nu |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Hardware encryption | No |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Interfata | PCI Express 3.0 x4 |
| Format | M.2 |
| Capacitate | 500 GB |
| Citire max | 3500 – 4000 MB/s |
| TBW rating | 300 |
| Power consumption (sleep) | 0.0025 W |
| Scriere Max | 2500 – 3000 MB/s |
| Write speed | 2600 MB/s |
| Read speed | 3470 MB/s |
Nu există recenzii încă.