Sursa Aerocool Cylon 500W iluminare RGB, eficienta 85%, single rail
SKU: CYLON-500W
Producator: Other
Disponibilitate:
Stoc epuizat
328,99lei
Stoc epuizat
Sursa Aerocool Cylon 500W iluminare RGB, eficienta 85%, single rail (37A), ventilator silentios de 120mm cu iluminare RGB cu control termic automat, 2x 6+2pin PCIE, 5x SATA, 3x Molex, 1x Floppy, 1x 4+4pin EPS12V (lungime 550mm), 1x 24pin (lungime 500mm), protectii OPP/OVP/UVP/SCP/SIP, Active PFC, ATX 12V v2.4
SKU: CYLON-500W Categorie:
Producator
OTHER
Garantie
24
Standard
85
Connectivity
No
PFC
Active
PSU Power
≤500W
PSU Type
ATX
RGB
Da
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “Sursa Aerocool Cylon 500W iluminare RGB, eficienta 85%, single rail”