E-book Onyx Boox MAX LUMI 2, BOOX133MAXLUMI2, 13.3, 207 dpi E- ink Mobius Carta, Octa-Core, 6GB RAM 128GB Amprenta, Android 11, Culoare: Negru, Qualcomm, 2 GHz, Numar nuclee: 8 , Display: 2200 x 1650, 13.3 inch, E-ink, LPDDR4X,6 GB,128 GB,1 x USB Type-C, Dual Band 2.4GHz + 5GHz, Android, Fara SIM,Amprenta|G-Sensor|Hall Sensor, 1 x Cablu USB-C|1 x Stylus|1 x Tableta, 570 g, HD Mobius flexible Carta screen with flat cover- lens,Bluetooth|Wi-FiVersiune sistem operare:11, Li-Polymer, 4300 mAh, Baterie detasabila: Nu, Garantie: 12 luni
| Producator | BOOX |
|---|---|
| Garantie | 12 |
| Wi-Fi | Yes |
| WWAN-Data | No |
| Capacity-RAM | 6GB |
| Color | Negru |
| Tip procesor_old | Octa-Core |
| Memorie interna_old | 128GB |
| Sistem de operare_old | Android |
| Camera_old | No |
| Ecran IPS_old | No |
| Memorie RAM_old | 6 GB |
| Conectivitate_old | Wi-Fi |
| Diagonala display_old | 13.3 inch |
| Screen | 13" |
| Rezolutie_old | 2200 x 1650 |
| Bluetooth | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Camera principala_old | Nu |
| Camera fata_old | Nu |
| Culoare_old | Negru |
| Tehnologie ecran_old | E-Ink |
| Model Procesor_old | SM8450 |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Stylus pen | Yes |
| Technology | E Ink |
| Image formats supported | BMP, GIF, JPG, PNG |
| Audio formats supported | MP3 |
| Battery capacity | 4300 mAh |
| Document formats supported | CHM, DOC, DOCX, DjVu, FB2, FB2.ZIP, HTML, MOBI, PDB, PDF, PRC, RTF, TXT, ePub |
| RAM type | LPDDR4X |
| Menu languages | German, English, Polish |
| RAM capacity | 6000 MB |
| Diagonala display | 12.1 – 14 inch |
| Rezoluție | 2K |
| Sistem de operare | Android |
| Tip procesor | Qualcomm |
| Camera principala | Nu |
| Camera fata | Nu |
| Culoare | Negru |
| Tehnologie ecran | E-Ink |
| Model Procesor | SM8450 |
| Memorie Interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Conectivitate | Fara SIM |
| Tip procesor tableta | Qualcomm |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone out | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Colour | Yes |
| Display resolution | 1650 x 2200 pixels |
| Diagonala tableta | 13.3" |

Nu există recenzii încă.