UPS Legrand MULTIPLUG 600, 600VA/360W, 6x German standard sockets, USB charger, baterie, usb baterie
| Tip UPS | Offline |
|---|---|
| Form Factor | Rackmount |
| Capacitate putere UPS | 360W |
| Capacitate Rack | None |
| Ecran LCD | Nu |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Waveform | Sine |
| Audible alarm(s) | Yes |
| AC outlet types | Type F |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| Number of type F outputs | 6 |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Noise level | 40 dB |
| Battery voltage | 12 V |
| Power plug | Type F |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Input operation voltage (min) | 170 V |
| USB port type | USB Type-A |
| Output power | 360 W |
| Input operation voltage (max) | 280 V |
| Output voltage regulation | 10% |
| Battery capacity | 7 Ah |
| Output power factor | 0.6 |
| Battery recharge time | 6 h |
| Output power capacity | 0.6 kVA |
| Output operation voltage (min) | 207 V |
| Output operation voltage (max) | 253 V |
| Master (outer) case length | 390 mm |
| Efficiency | 96% |
| Pallet net length | 100 cm |
| Pallet net width | 120 cm |
| Products per pallet | 54 pc(s) |
| Input frequency | 45/65 Hz |
| Output frequency regulation | 1 Hz |
| Potential-free output | No |
| Auto shut-off | No |
| Typical backup time at full load | 15 min |
| Master (outer) case width | 158 mm |
| Master (outer) case height | 290 mm |
| Pallet net height | 104 cm |
| Pallet net weight | 318.6 kg |
| Master (outer) case gross weight | 5.9 kg |
| Producator | LEGRAND |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.