
SKU: HHPD-V804A++
Categorie: Uscatoare cu pompa de caldura
9 în stoc
885,99lei 3.282,98lei
9 în stoc

| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Numar programe | 15 |
| Capacitate uscator | 8 kg |
| Culoare | Alb |
| Panou de control | Digital |
| Functii | Selector nivel uscare |
| Durata program rapid | 20 min |
| Motor | Standard |
| Greutate | 48.80 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 59.60 cm |
| Adancime | 60.90 cm |
Nu există recenzii încă.