Ventilator Carcasa Aqirys Cetus 120mm RGB TECHNICAL DATA Dimensions : 120 x 120 x 25 mm Bearing: Hydro Bearing Bearing Speed (max.): 1200±15% RPM PWM support : No Air Flow (max.): 28.34 CFM Air Pressure (max.): 1.3 mm-H2O Noise (max.): 23.2 Dba Number of LEDs: 22 pcs LED Color: RGB Rated Voltage: DC12V Starting Voltage: ≤5V Power Consumption: 4.42W Rated Current: ≤≤160mA(FAN) ≤500mA(LED) MTBF: 40,000 hours minimum Connector(s): small 6 pin EAN : 5949161380116 https://www.aqirys.com/product/cetus-120mm-fan-6p-12dli22-rgb
Ventilatoare carcasa
Ventilator / radiator carcasa AQIRYS Cetus 6P-12DLI22-RGB, 120mm, RGB
Producator:
Aqirys
Disponibilitate:
Stoc epuizat
79,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AQIRYS |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Illumination colour | Multi |
| Width | 120 mm |
| Product colour | Black |
| Dimensiune | 12 cm |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Culoare | Negru |
| Rotatie maxima pe minut: | 1200 RPM |
| Led RGB | Da |
| Suitable location | Computer case |
| Fan diameter | 12 cm |
| Noise level (high speed) | 23.2 dB |
| Maximum airflow | 28.34 cfm |
| Maximum air pressure | 1.3 mmH2O |
| Pulse-width modulation (PWM) support | No |
| Fan bearing technology | Hydro bearing |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 h |
| Illumination LED | Yes |
| Power consumption (typical) | 4.42 W |
| VOLTAGE | 12 V |
| Starting voltage | 5 V |
| Rated current | 0.16 A |
| Fan current | 0.5 A |
| Depth | 25 mm |
| Height | 120 mm |
| Number of LEDs | 22 |
| Fan connector | 6-pin |
Nu există recenzii încă.