HDD intern WD, 3.5″, 2TB, BLACK, SATA3, 7200rpm, 64MB
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD Black 2TB SATA-III 7200rpm 64mb
Producator:
Wd
Disponibilitate:
100 în stoc
1.354,99lei
100 în stoc
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Interfata HDD intern | SATA III |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 300000 |
| Viteza rotatie HDD intern | 7200 rpm |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Non-operating shock | 300 G |
| HDD capacity | 2 TB |
| Storage drive buffer size | 64 MB |
| HDD sustained transfer rate | 164 MiB/s |
| Power consumption (read) | 9.5 W |
| Power consumption (write) | 9.5 W |
| Power consumption (idle) | 8.1 W |
| Storage drive adapter included | No |
| HDD size | 3.5 |
| Operating shock | 30 G |
| Power consumption (standby) | 1.3 W |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.