HDD intern WD, 3.5″, 4TB, BLUE, SATA3, IntelliPower (5400rpm), 256MB, adv. format (AF)
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD Blue 4TB SATA-III 5400 rpm 256mb
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.082,99lei
Stoc epuizat
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Interfata HDD intern | SATA III |
| Viteza rotatie HDD intern | 5400 rpm |
| HDD speed | 5400 RPM |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Noise level (idle) | 23 dB |
| Hot-swap | No |
| HDD capacity | 4 TB |
| Power consumption (idle) | 3.1 W |
| Power consumption (read) | 4.7 W |
| Power consumption (write) | 4.7 W |
| HDD size | 3.5 |
| Buffer HDD intern | 256 MB |
| Capacitate HDD intern | 4 TB |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.