Monitor 34″ PHILIPS 346P1CRH, VA, WLED, UWQHD 3440×1440, Anti-Glare, 2H, Haze 25%, curbat 1500R, 21:9, 100 Hz, 4 ms, 500 cd/mp, 3000:1, 178/178, LowBlue Mode, EasyRead, Adaptive sync, Flicker-free, DP, HDMI, USB-C, 4 *USB, RJ45, boxe 2*5W, PIP/ PBP, cabluri HDMI/ DP/ USB-C/A Y incluse, culoare negru
Monitor 34" PHILIPS 346P1CRH, VA, WLED, UWQHD 3440×1440, Anti-Glare, 2H,
5 în stoc
4.325,99lei
5 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | 401-500cd/m2 |
| MNT-Resolution | WQHD |
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Screen-Format | 21:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Diagonala monitor_OLD | 34.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Gama monitor | Business |
| Segment | Business |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| Display diagonal (metric) | 86.36 cm |
| Surface hardness | 2H |
| RMS rated power | 10 W |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Height (without stand) | 367 mm |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Delta E | 2 |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Webcam | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105% |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Wake-on-LAN | Yes |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Pixel pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Separate H/V sync | Yes |
| Screen curvature | 150 cm |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| Total amount of recyclable materials | 100% |
| Luminozitate maximă | 500 – 749 cd/m2 |
| Display technology | LED |
| HDCP version | 2.2 |
| Audio input | No |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| USB upstream port type | USB Type-B, USB Type-C |
| Number of upstream ports | 2 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| HBR3 support | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Digital horizontal frequency | 30 – 160 kHz |
| Tilt angle range | -5 – 25° |
| Digital vertical frequency | 48 – 100 Hz |
| Colour gamut | 98% |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Light sensor | Yes |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| MultiView | PIP/PBP mode, 2 x devices |
| DisplayPort output | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| NTSC coverage (typical) | 98% |
| DCI-P3 coverage | 90% |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| Height adjustment | 18 cm |
| Display brightness (typical) | 500 cd/m² |
| Height (with stand) | 601 mm |
| Pixel density | 110 ppi |
| Weight (with stand) | 11.7 kg |
| Colour space supported | Adobe RGB, DCI-P3, NTSC, sRGB |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 67 kWh |
| Power consumption (PowerSave) | 33 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 416787 |
| Width (with stand) | 807 mm |
| Depth (with stand) | 250 mm |
| Width (without stand) | 807 mm |
| Depth (without stand) | 110 mm |
| Weight (without stand) | 7.95 kg |
| Brightness uniformity | 93 – 105% |
| Regulatory Approvals | CB; cETLus; FCC Class B; CE Mark; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; UKRAINIAN; CCC; CEL; RCM |
Nu există recenzii încă.