Monitor gaming LED VA Philips 23.8″, Full HD, DisplayPort, 165Hz, FreeSync Premium, Vesa, Negru
Monitoare LED
Monitor gaming LED VA Philips 23.8", Full HD, DisplayPort, 165Hz,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.228,98lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| MNT-Color | Black |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Audio output | Yes |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Tip panel | VA |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Power supply type | External |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Display surface | Matt |
| RMS rated power | 6 W |
| Depth (without stand) | 43 mm |
| Display technology | LED |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| NTSC coverage (typical) | 96% |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Vertical scan range | 48 – 165 Hz |
| Depth (with stand) | 213 mm |
| Height (with stand) | 513 mm |
| Height (without stand) | 321 mm |
| Weight (without stand) | 2.4 kg |
| Regulatory Approvals | CB; CE Mark; FCC Class B; ICES-003; CU-EAC; EAEU RoHS; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART |
| Weight (with stand) | 3.8 kg |
| Adobe RGB coverage | 87.5% |
| Contrast ratio (typical) | 3500:1 |
| sRGB coverage (typical) | 125.9% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 891399 |
Nu există recenzii încă.