Monitor Gaming 4K UHD Dell 32″ G3223Q, 81.29 cm, Maximum preset resolution: 3840 x 2160 at 144 Hz , Screen type: Active matrix-TFT LCD, Panel Type: Fast IPS, Backlight: LED edgelight system, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 137.67, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 4 ms gray to gray in Fast mode, 2 ms gray to gray in Super Fast mode, 1 ms gray to gray in Extreme mode, Luminance output: White Luminance: 400 cd/m² (typical), HDR White Luminance: 440 cd/m² (typical), HDR PEAK White Luminance: 600 cd/m² (min.), Color depth: 1.07 billion colors (RGB 8bits + Hi-FRC), Color gamut: 95% DCI-P3 (typical) >99% sRGB, Adjustability: Height adjustable stand: 100mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -30° to 30°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind attached VESA Cover), Connectivity: 2 x HDMI 2.1 (HDCP 2.2), 1 x DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2), 1 x USB-B 3.2 Gen1 upstream port, 2 x USB-A 3.2 Gen1 downstream port, 1 x Audio headphone port (3.5 mm jack), Cable management: Yes, Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security- lock slot for cable lock (optional purchase), Supports Picture by Picture (PBP), Picture in Picture (PIP) and Console Mode, What’s in the box: Stand riser, Stand base, 1 x Power cable, USB 3.0 1.8 M cable (A to B), DisplayPort 1.8 M cable (DisplayPort to DisplayPort), HDMI 1.0 M cable, Dimensions (with stand): Height (extended): 558.98 mm, Height (compressed): 458.98 mm, Width: 725.28 mm, Depth: 246.94 mm, Weight with stand assembly and cables: 9.22 kg , 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange
Monitoare LED
Monitor Gaming 4K UHD Dell 32" G3223Q, 81.29 cm,
Producator:
Dell
Disponibilitate:
32 în stoc
5.385,99lei
32 în stoc
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | TN LEDs |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| LFD-Resolution | UHD |
| LFD-Segment | Standard |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Luminozitate maximă | 500 – 749 cd/m2 |
| Display brightness (typical) | 600 cd/m² |
| Boxe integrate | Nu |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Vertical scan range | 48 – 144 Hz |
| Detachable stand | Yes |
| Height adjustment | 10 cm |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Colour gamut | 95% |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Pixel pitch | 0.1845 x 0.1845 mm |
| Viewable size, horizontal | 70.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.9 cm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 36 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 34 kWh |
| HDMI cable length | 1 m |
| Depth (with stand) | 246.9 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.1 cm |
| Smart modes | RPG |
| Pixel density | 137.67 ppi |
| Horizontal scan range | 30 – 340 kHz |
| Display diagonal (metric) | 81.29 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1089190 |
| Width (with stand) | 725.3 mm |
| Height (with stand) | 559 mm |
| Weight (with stand) | 8.83 kg |
| Width (without stand) | 725.3 mm |
| Depth (without stand) | 68.8 mm |
| Height (without stand) | 427.2 mm |
| Weight (without stand) | 6.03 kg |
| Bezel width (side) | 8.4 mm |
| Bezel width (top) | 7.7 mm |
Nu există recenzii încă.