Monitor 31.5″ LG 32GP850-B, QHD 2560×1440, IPS, 16:9, 1 ms, 350 cd/m2, 1000:1, 178/ 178, 165 Hz, Anti Glare, 2* HDMI, Headphone Out, 2* USB, DP, G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium, Flicker Safe, HDR10, HDR Effect, pivot, VESA 100* 100, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 31.5" LG 32GP850-B, QHD 2560×1440, IPS, 16:9, 1 ms,
Producator:
Lg
Disponibilitate:
75 în stoc
4.070,98lei
75 în stoc
| Producator | LG |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Boxe integrate | Nu |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Weight (with stand) | 6.8 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| Depth (without stand) | 50.8 mm |
| Depth (with stand) | 279.4 mm |
| Weight (without stand) | 4.54 kg |
| HD type | 2K |
| Contrast ratio (dynamic) | 700:1 |
| Width (with stand) | 711.2 mm |
| Height (with stand) | 584.2 mm |
| Width (without stand) | 711.2 mm |
| Height (without stand) | 406.4 mm |
Nu există recenzii încă.