Monitor 27″ ASUS VZ27EHE, 16:9, FHD 1920* 1080, IPS, 178/ 178, 250 cd/ mp, 1000:1, 1ms MPRT, 75 Hz, Flicker-free, FreeSync, Low Blue Light, Eye Care+ Technology, HDMI, VGA, Earphone Jack, VESA 75* 75, Kensington Lock, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" ASUS VZ27EHE, 16:9, FHD 1920* 1080, IPS, 178/
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.031,98lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms MBR |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Pixel pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Digital horizontal frequency | 24 – 83 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Tilt angle range | 23 – -5° |
| Depth (with stand) | 210 mm |
| Depth (without stand) | 39 mm |
| Weight (with stand) | 3.6 kg |
| Width (with stand) | 612 mm |
| Width (without stand) | 612 mm |
| Weight (without stand) | 3.2 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 668873 |
| Height (with stand) | 434 mm |
| Height (without stand) | 356 mm |
Nu există recenzii încă.