CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, fluorescent green, Printing temperature: 190-220, Filament diameter: 1.75mm, Tensile strength: 60MPa, Size of filament wheel: Diameter 200mm, height 66mm, hole diameter 56mm. Utilizare: pana la 6 luni de la deschiderea ambalajului.
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, fluorescent green, Printing temperature:
Producator:
Creality
Disponibilitate:
Stoc epuizat
103,99lei
Stoc epuizat
| Material Filament | PLA |
|---|---|
| Printing material | Polylactic acid (PLA) |
| Diameter | 1.75 mm |
| Maximum extruder tip temperature | 230 °C |
| Minimum extruder tip temperature | 190 °C |
| Print speed | 120 mm/sec |
| Printing colours | Green |
| Colour name | Fluorescein Green |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.