CREALITY PLA 3D Printer Filament, silk silver, Printing temperature: 190-220, Filament diameter: 1.75mm, Tensile strength: 60MPa, Size of filament wheel: Diameter 200mm, height 66mm, hole diameter 56mm. Utilizare: pana la 6 luni de la deschiderea ambalajului.
Accesorii imprimare 3D
CREALITY PLA 3D Printer Filament, silk silver, Printing temperature: 190-220,
Producator:
Creality
Disponibilitate:
Stoc epuizat
142,99lei
Stoc epuizat
| Material Filament | PLA |
|---|---|
| Compatibility | FDM |
| Diameter | 1.75 mm |
| Printing colours | Silver |
| Print speed | 100 mm/sec |
| Maximum extruder tip temperature | 230 °C |
| Minimum extruder tip temperature | 190 °C |
| Tensile strength | 35000 kPa |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.