Wireless Outdoor Access Point TP-Link CPE220, 300Mbps 12dBi, Built-in12dBi 2×2 Dual-polarized Directional Antenna, 24V 1A Passive Po EAdapter, CE, FCC, RoHS, IPX5
Access point & Range Ext.
Wireless Outdoor Access Point TP-Link CPE220, 300Mbps 12dBi, Built-in12dBi 2×2
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
15 în stoc
343,99lei
15 în stoc
| Band | Single – Band |
|---|---|
| PoE | Da |
| Numar Porturi | 1-3 |
| Management | Da |
| Antena | Interna |
| Utilizare | Exterior |
| DC-in jack | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Built-in processor | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Antenna features | Integrated antenna |
| VLAN support | Yes |
| Antennas quantity | 2 |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| IP address filtering | Yes |
| Automatic channel selection | Yes |
| Service Set Identifier (SSID) features | SSID broadcast on/off |
| Wi-Fi data rate (max) | 300 Mbit/s |
| IGMP snooping | Yes |
| Auto Wireless Distribution System (WDS) | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| Management protocols | TDMA |
| Management platform | Pharos Control |
| Internal RJ-45 ports quantity | 1 |
| Bandwidth | 2.4 GHz |
| Channels quantity | 5 channels |
| Channel bandwidth | 40 MHz |
| RTS/CTS threshold | Yes |
| Number of SSID supported | 1 |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.