- Connector A: RJ45 Male
- Connector B: RJ45 Male
- Housing Material: Polycarbonate
- Connector Plating: –
- Pin Construction: Copper Alloy
- Pin Plating: Gold plated
Cabluri retea
Cablu retea Lindy LY-48077, 1m Cat.6 U/UTP, Black
Producator:
Lindy
Disponibilitate:
23 în stoc
22,99lei
23 în stoc
| Lungime | 1m |
|---|---|
| Categorie cablu | 6 |
| Ecranare - Protectie | U/UTP |
| Conector 1 | RJ-45 |
| Conector 2 | RJ-45 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Cable standard | Cat6 |
| Connector contacts plating | Gold |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable shielding | U/UTP (UTP) |
| Conductor material | Copper |
| Connector shield material | Copper alloy |
| Cable shape | Round |
| Connector housing material | Polycarbonate (PC) |
| AWG wire size | 24 |
| Frequency | 250 MHz |
| Bend radius (min) | 6.9 cm |
| Snagless cable boot | Yes |
| Nominal attenuation | 32.8dB/100m @250MHz |
| Outer diameter | 5.8 mm |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.