Adaptor Lindy DisplayPort 1.2 to HDMI 1.4 https://www.lindy.co.uk/audio-video-c2/converters-scalers- c105/displayport-1-2-to-hdmi-1-4-converter-p8884
Cabluri video
Adaptor Lindy LY-41718, DisplayPort 1.2 to HDMI 1.4, negru
Producator:
Lindy
Disponibilitate:
5 în stoc
174,99lei
5 în stoc
| Tip cablu | DisplayPort – HDMI |
|---|---|
| Lungime cablu | sub 1m |
| Canal Ethernet | Nu |
| HDMI version | 1.4 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDCP version | 1.4 |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Cable diameter | 5 mm |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Converter type | Passive video converter |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Bend radius (min) | 6 cm |
| Connector housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Chipset | PS8402A |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 20.8 x 51 x 11.5 mm |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 20.1 x 44.5 x 9 mm |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.