Micro SDXC Kingston, High Endurance, 128GB, CLASS 10 UHS-I, R/W 95/45 MBs, rezistent la temperaturi extreme, socuri si raze X, cu adaptor SD (pentru telefon)
Carduri memorie
Card de Memorie Micro SDXC Kingston High Endurance, 128GB, Adaptor
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
235,99lei
Stoc epuizat
| Producator | KINGSTON |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Waterproof up to | 1 m |
| Flash memory class | Class 10 |
| Application performance class | A1 |
| Capacity | 128 GB |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Read speed | 95 MB/s |
| Flash card type | MicroSD |
| Adaptor | Da |
| Capacitate card | 128 GB |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Certification | FCC |
| Product colour | Black, White |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Width | 11 mm |
| Depth | 15 mm |
| Height | 1 mm |
| Protection features | Shock resistant, Temperature proof, Waterproof |
| International Protection (IP) code | IPX7 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Write speed | 45 MB/s |
Nu există recenzii încă.