Micro Secure Digital Card SanDisk, 32GB, Clasa 10, Reading speed: 100MB/s
Carduri memorie
Card de Memorie SanDisk MicroSDHC, 32GB, Adaptor SD, Class 10
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
Stoc epuizat
32,98lei
Stoc epuizat
| Producator | SANDISK |
|---|---|
| Garantie | 84 |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Application performance class | A1 |
| Memory adapter included | SD |
| Capacity | 32 GB |
| Adaptor | Da |
| Capacitate card | 32 GB |
| Tip card | Micro-SDHC |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Width | 15 mm |
| Depth | 1.02 mm |
| Height | 10.9 mm |
| Product colour | Grey, Red |
Nu există recenzii încă.