SD Card Kingston, 256GB, Canvas GO Plus, Clasa 10 UHS-I, Speed up to 170 MB/s, 3.3V, exFAT, adaptor inclus.
Carduri memorie
Card de Memorie MicroSD Kingston Canvas GO Plus, 256GB, Adaptor
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
186,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate SD | 256GB |
|---|---|
| Tip SD | SD |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Memory adapter included | SD |
| Capacity | 256 GB |
| Supported file systems | exFAT |
| Write speed | 90 MB/s |
| Flash card type | MicroSD |
| Adaptor | Da |
| Capacitate card | 256 GB |
| Read speed | 170 MB/s |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Master (outer) case gross weight | 368.6 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.