Micro Secure Digital Card SanDisk Extreme, 64GB, Clasa 10, R/W speed: 100MB/s/60MB/s, include adaptor SD (pentru telefon)
Carduri memorie
Card de memorie MicroSD SanDisk Extreme, 64GB, Adaptor SD, Class
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
Stoc epuizat
136,98lei
Stoc epuizat
| Producator | SANDISK |
|---|---|
| Garantie | 84 |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Memory adapter included | SD |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Capacity | 64 GB |
| Capacitate card | 64 GB |
| Adaptor | Da |
| Read speed | 160 MB/s |
| Write speed | 60 MB/s |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Width | 15 mm |
| Depth | 11 mm |
| Height | 1 mm |
| Product colour | Gold, Red |
Nu există recenzii încă.