SD Card Kingston, 64GB, Canvas GO Plus, Clasa 10 UHS-I, Speed up to 170 MB/s, 3.3V, exFAT (fara adaptor)
Carduri memorie
Card de Memorie SD Card Kingston Canvas GO Plus, 64GB,
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
75,00lei
Stoc epuizat
| Flash memory class | Class 10 |
|---|---|
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Capacity | 64 GB |
| Supported file systems | exFAT |
| Memory adapter included | No |
| Flash card type | MicroSD |
| Capacitate card | 64 GB |
| Read speed | 170 MB/s |
| Adaptor | Nu |
| Write speed | 70 MB/s |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Master (outer) case gross weight | 336.1 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.