MicroSDXC Emtec, 64GB, Clasa 10 UHS-I, R/W 20/12 MB/s, include adaptor SD, (pentru telefon)
Carduri memorie
MicroSDXC Emtec, 64GB, Clasa 10 UHS-I, R/W 20/12 MB/s, include
Producator:
Emtec
Disponibilitate:
100 în stoc
30,99lei
100 în stoc
| Producator | EMTEC |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Memory adapter included | SD |
| Package type | Blister |
| Capacity | 64 GB |
| Read speed | 20 MB/s |
| Write speed | 12 MB/s |
| Capacitate card | 64 GB |
| Adaptor | Da |
| Tip card | Micro-SDXC |
| SD-Class | 10 |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| mSD-Capacity | 64GB |
| mSD-Type | microSDXC |
Nu există recenzii încă.