Cartus inkjet HP CH563EE, black, 8 ml, Deskjet 1000, Deskjet 1050A AIO ,Deskjet 1510 AIO, Deskjet 2000, Deskjet 2050, Deskjet 2050A AIO, Deskjet2054A, Deskjet 3000, Deskjet 3050A AIO, Deskjet 3054A AIO, NR.301XL
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CH563EE, black, 8 ml, Deskjet 1000, Deskjet
Producator:
Hp
Disponibilitate:
2 în stoc
227,00lei
2 în stoc
| Culoare cerneală | black |
|---|---|
| Printing colours | Black |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Colour | No |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
| Box contents | Ink cartridge |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Products per pallet | 2160 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (air) | 36 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Products per larger master (outer) case | 60 pc(s) |
| Compatibility | HP 301 ink cartridges work with: HP DeskJet 2540 |
| BCP bubble graphic colour | Black |
| HP segment | Enterprise |
| Retail only | N |
| Black ink page yield | 430 pages |
| Black ink volume | 8 ml |
| OEM code | 301XL |
| Total amount of recycled materials used for making | 65% |
| Print head swath | 1.42 cm (0.56) |
| Empty weight | 26 g |
| Print cartridge volume (metric) | 8 ml |
| Ink drop | 13.5 pl |
| Print head nozzles | 336 |
| Pallet gross weight | 162.02 g |
| Larger master (outer) case gross weight | 3.81 g |
| Master (outer) case gross weight | 3.95 kg (8.7 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962894477; (ABE) 884962894453; (BA3) 884962894460; (UUS) 884962894446 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962894477, 884962894453, 884962894460, 884962894446 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.