Cartus inkjet Cyan Nr.953 F6U12AE Original HP Officejet Pro 8210
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP Cyan Nr.953 F6U12AE Original HP Officejet Pro
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
141,99lei
Stoc epuizat
| Culoare cerneală | cyan |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Printing colours | Cyan |
| Compatibility | HP 953 ink cartridges work with: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Products per pallet | 3000 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (air) | 60 pc(s) |
| Layers per pallet | 5 pc(s) |
| Pallet net height | 80 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Pallet net width | 92.4 cm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 800 x 1200 x 924 mm |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Colour ink page yield | 630 pages |
| Colour ink volume | 9 ml |
| Master (outer) case gross weight | 2.68 g |
| OEM code | F6U12AE |
| Pallet gross weight | 181 g |
| Pallet net weight | 181 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 725184103995; (BGX) 725184103971; (BGY) 725184103988 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184103995, 725184103971, 725184103988 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.