Cartus inkjet HP CZ112AE, yellow, 600 pagini, Deskjet Ink Advantage 3525E-AIO, Deskjet Ink Advantage 4615 E-AIO, Deskjet Ink Advantage 4625E-AIO, Deskjet Ink Advantage 5525 E-AIO, Deskjet Ink Advantage 6525E-AIO, NR.655
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CZ112AE, yellow, 600 pagini, Deskjet Ink Advantage3525E-AIO,
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
75,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate cartuș | >300ml |
|---|---|
| Culoare cerneală | yellow |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Printing colours | Yellow |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
| Box contents | Ink cartridge |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 80% |
| Compatibility | HP 655 ink cartridges work with: |
| Colour ink page yield | 600 pages |
| Products per pallet | 3840 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (air) | 64 pc(s) |
| Pallet gross weight | 201.2 g |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Products per larger master (outer) case | 60 pc(s) |
| Larger master (outer) case gross weight | 2.79 g |
| Master (outer) case gross weight | 2.79 kg (6.15 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (BHK) 886112546038; (BHL) 886112546090 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886112546038, 886112546090 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.