- Feature rich Bluetooth headphones with hybrid noise cancellation, Audio Pass-Through and Auto-Pause technology
- Superior audio performance with 40mm neodymium drivers & aptX HD support
- Simple, seamless operation with Auto-Pause for consistent listening and Audio Pass-Through staying receptive of surroundings when required
- Bluetooth 5.0 wireless connectivity and up to 15 hours of long-lasting battery life
Casti audio
Casti Lindy LH900XW Wireless Active Noise Cancelling, negre
Producator:
Lindy
Disponibilitate:
2 în stoc
908,99lei
2 în stoc
| Wireless | Da |
|---|---|
| Gaming | Nu |
| Microfon | Yes |
| Design căști | Over-ear |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Iluminare | Nu |
| USB connector | USB Type-C |
| Noise canceling | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Magnet type | Neodymium |
| Carrying case | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Bluetooth profiles | APTX, APTX-HD |
| Maximum input power | 1 mW |
| Headphone sensitivity | 95 dB |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 0.5% |
| Diaphragm diameter | 4 cm |
| Chipset | CSR8670 |
| Continuous audio playback time | 15 h |
| Audio adapters included | 6.3 mm, Flight |
| Pouch | Yes |
| Ear pad material | Protein leather |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.