Jabra 14101-46. Product type: Ear pad, Material: Leather, Product colour: Black
Casti audio
Jabra 14101-46. Product type: Ear pad, Material: Leather, Product colour:
Producator:
Jabra
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
366,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Compatibility | Jabra Evolve 20, Jabra Evolve 30, Jabra Evolve 40, Jabra Evolve 65 |
|---|---|
| Master (outer) case width | 456 mm |
| Master (outer) case length | 680 mm |
| Master (outer) case height | 178 mm |
| Master (outer) case gross weight | 4.88 kg |
| Products per master (outer) case | 75 pc(s) |
| Producator | JABRA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.