Canon MF552DW, Multifunctional laser mono dimensiune A4, viteza printare 43 ppm, Print,Copy,Scan, Duplex, rezolutie: 1200 x 1200 dpi, FPO: 5.7 sec, Procesor 2 x 800Mhz, Memorie RAM 1GB, Limbaje de printare: UFRII, PCL 5e2, PCL6, Adobe® PostScript3, Viteza copiere: 43ppm, rezolutie: 600 x 600dpi, DADF 50 coli, copii multiple: 999, marire/micsorare: 25-400%, Scanare: color, rezolutie 600 x 600dpi pana la 9600 x 9600dpi, 24 bit, 256 tonuri de gri, scan to email, cloud, ifax, alimentare hartie: 650 coli standard, 2300 max, interfata: USB, Ethernet, WI-FI, WI-FI Direct, Volum maxim lunar: 150 000 pagini, Touchscreen 12.7 cm, Consumabile: 056L(5.1k pagini, 056 (10k pagini), 056H(21k pagini).
Desktop PC
Canon MF552DW, Multifunctional laser mono dimensiune A4, viteza printare 43
Producator:
Canon
Disponibilitate:
43 în stoc
5.093,99lei
43 în stoc
| Producator | CANON |
|---|---|
| Garantie | 12 |
| Wi-Fi | Yes |
| USB Port | Yes |
| Display | LCD |
| Sistem Operare Desktop PC | Fara OS |
| Print technology | Laser |
| Printing | Mono printing |
| Duplex printing | Yes |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 43 ppm |
| Warm-up time | 14 s |
| Time to first page (black, normal) | 5.7 s |
| Secure printing | Yes |
| Copying | Mono copying |
| Duplex copying | Yes |
| Maximum copy resolution | 600 x 600 DPI |
| Maximum number of copies | 999 copies |
| Copier resize | 25 – 400% |
| N-in-1 copy function | Yes |
| N-in-1 copy function (N=) | 2, 4 |
| ID-card copy function | Yes |
| Scanning | Colour scanning |
| Duplex scanning | Yes |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Scanner type | ADF scanner |
| Scan to | Cloud, E-mail |
| Image formats supported | JPEG, TIFF |
| Document formats supported | |
| Input colour depth | 24 bit |
| Output colour depth | 24 bit |
| Greyscale levels | 256 |
| Scan drivers | ICA, TWAIN, WIA |
| Faxing | No |
| Maximum duty cycle | 150000 pages per month |
| Duplex functions | Copy, Print, Scan |
| Printing colours | Black |
| Recommended duty cycle | 2000 – 75000 pages per month |
| Page description languages | PCL 5e, PCL 6, PostScript 3, UFRII |
| Printer fonts | PCL, PostScript |
| Total number of input trays | 1 |
| Total input capacity | 550 sheets |
| Total output capacity | 150 sheets |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Multi-Purpose tray input capacity | 100 sheets |
| Auto document feeder (ADF) | Yes |
| Auto document feeder (ADF) input capacity | 50 sheets |
| Maximum input capacity | 2300 sheets |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Paper tray media types | Envelopes, Heavy paper, Labels, Plain paper, Postcard, Recycled paper, Thin paper |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Non-ISO print media sizes | Executive, Legal, Letter, Oficio, Statement |
| Envelopes sizes | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Paper tray media weight | 60 – 120 g/m² |
| Multi-Purpose Tray media weight | 60 – 199 g/m² |
| Direct printing | Yes |
| Sound pressure level (printing) | 54 dB |
| Sound pressure level (standby) | 24 dB |
| Colour display | Yes |
| Power consumption (printing) | 590 W |
| Power consumption (sleep) | 0.9 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.41 kWh/week |
Nu există recenzii încă.